Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Lubię zmiany. Lubię tworzyć.

HISTORIA

Krótko o mnie.

Witaj,

jeżeli czytasz tę stronę, jest mi bardzo miło. Chciałabym Cię przekonać, że współpraca z architektem wnętrz nie jest stratą czasu. Tak naprawdę, jeżeli planujesz remont domu lub mieszkania, to jest to najskuteczniejszy sposób aby stworzyć wnętrze, które będzie dla Ciebie idealne  – o ile zaufasz odpowiedniej osobie.

Tworzenie funkcjonalnej, spójnej wizualnie przestrzeni dopasowanej do Twojego stylu życia i potrzeb to aspekty, w których potrafię Ci pomóc.

Jestem doświadczonym, dyplomowanym architektem, swoją przygodę z zawodem rozpoczęłam w 2009 roku. Prywatnie jestem mamą, mam dwie wspaniałe córki, męża i niesfornego psa. W życiu dążę do równowagi i harmonii, taką samą zasadę wprowadzam w swoje projekty.

Zapraszam Cię do kontaktu.

USŁUGI

Co robię.

Projektuję

Tworzę zarówno projekty wnętrz mieszkań i domów jak i aranżacje wnętrz powierzchni użyteczności publicznej. Zaprojektuję dla Ciebie wnętrza, które spełnią Twoje oczekiwania a jednocześnie będą przygotowane zgodnie z obowiązującymi trendami oraz co najważniejsze - będą dopasowane do Twojego budżetu.

Nadzoruję

Nadzór autorski polega na koordynacji prac budowlanych i wykończeniowych dotyczących projektowanego wnętrza. W trakcie trwania tego etapu sprawuję nadzór nad wykonawcami, koordynujemy kolejność prac poszczególnych branż, wyjaśniamy wszelkie powstałe w trakcie budowy wątpliwości.

Współpracuję

Każdy ze stworzonych przeze mnie projektów pozostałby w świecie marzeń, gdyby nie wykonawcy, dzięki którym wizja nabiera realnego kształtu. Firmy, z którymi współpracuję są profesjonalne, doświadczone i godne polecenia. Realizują nawet najbardziej wymagające idee.

Stwórz ze mną swój dom.